Firma | Oferta | Portfolio | Kontakt | Studio nagrań
Agencja reklamowa More Creative

Agencja Reklamowa


Zobacz wszystkie nasze spoty >


 
Założeniem projektu logotypu Fundacji Radia ZET było pokazanie Fundacji jako stabilnej i trwałej,
a zarazem przyjaznej i wiarygodnej organizacji, wspierającej ekologię oraz potrzebujące dzieci.
  

"Fundacja Radia ZET Działa od 1999 roku. Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Pomagamy dzieciom z chorobami serca, głównie z ciężkimi wadami wrodzonymi, opłacając leczenie i rehabilitację małych pacjentów i finansując operacje serca.

 

Udzielamy pomocy szpitalom, szczególnie oddziałom i klinikom kardiologii i kardiochirurgii dziecięcej, finansując zakup sprzętu medycznego.

 

Wiemy, że chorym dzieciom w szpitalach bardzo brakuje domu i normalnego życia. Dlatego angażujemy się w tworzenie sal zabaw w placówkach dla dzieci z chorobami serca. By poprawić jakość pobytu dziecięcych pacjentów współfinansujemy remonty klinik kardiologicznych i kardiochirurgicznych.

 

Wiemy jak ważna jest profilaktyka chorób serca, dlatego propagujemy zdrowy tryb życia ? zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży.

 

Pamiętając o ogromnym nieszczęściu, jakim jest choroba dziecka, także w wymiarze materialnym, staramy się wesprzeć rodziny dzieci chorych na serce w codziennym zmaganiu się z brakiem funduszy na podstawowe potrzeby.

 

Staramy się nie pozostawać obojętni na to co dzieje się wokół nas, szczególnie na ludzkie tragedie, dlatego przeprowadzamy akcje ad hoc - w sytuacji klęsk żywiołowych lub katastrof - wspierając ludzi, którzy padli ich ofiarą."Zobacz innych naszych klientów:


Astoria Avenue > Centurion > discoveryplanet.pl > Edica > excellenthouse.pl > Ferma OLDAR > Fundacja Radia ZET > Fundacja Śniadanie Obiad Kolacja > Groszek > Hitec > I Love Radio > Jak Oni Śpiewają > Lullamy > OLIMP LABS > Paczka w Ruch-u > PGNiG > Radio PLUS > Ruck Zuck > Supermarkety Stokrotka > Tatrzańska Agencja Promocji Sportu i Kultury > Telewizja Polska > Testa Communications > Villa Natura > Warsaw Eagles sp. z o.o. >

<
Firma | Oferta | Portfolio | Praca| Kontakt Copyright © 2011 More Creative. All rights reserved.