Firma | Oferta | Portfolio | Kontakt | Studio nagrań
Agencja reklamowa More Creative

Agencja Reklamowa

   
Stokrotka
Reklamodawca Stokrotka
Brand Stokrotka
Typ reklamy Spot radiowy
Czas 15 sek

Zobacz wszystkie nasze spoty >


   
Stokrotka  
Reklamodawca Stokrotka Sp. z o.o.
Brand Supermarkety Stokrotka
Typ reklamy: Spot Radiowy
Czas 15 sek
   
     

Stokrotka Sp. z o.o. powstała w 1994 roku w Lublinie i wchodzi w skład Grupy Handlowej Emperia. Koordynatorem tej grupy jest spółka Emperia Holding S.A. notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych od 3 stycznia 2002 r. jest jedną z największych i najbardziej aktywnych grup handlowych w Polsce, prowadzącą handel detaliczny oraz dystrybucję artykułów spożywczych i kosmetyczno-chemicznych. Emperia wprowadziła najnowocześniejsze systemy informatyczne i logistyczne, co pozwala jej na stały i sprawny kontakt z kontrahentami oraz szybkie, terminowe dostawy. Spółka Stokrotka jest właścicielem supermarketów spożywczych zlokalizowanych na terenie całego kraju.

 

Pierwsze supermarkety powstały na terenie Lubelszczyzny w 1996 r. Był to początek dynamicznego rozwoju sieci. Jesteśmy nowoczesną firma zarządzaną przez przedsiębiorczych i pomysłowych ludzi. To dzięki ich wiedzy, umiejętnościom i bogatym doświadczeniom możemy tak dynamicznie się rozwijać. Młody i kreatywny zespół menadżerski czuwa nad utrzymaniem wysokiego tempa rozwoju firmy poprzez wprowadzanie w życie innowacyjnych pomysłów i nowatorskich metod zarządzania.

 

 Zobacz innych naszych klientów:


Astoria Avenue > Centurion > discoveryplanet.pl > Edica > excellenthouse.pl > Ferma OLDAR > Fundacja Radia ZET > Fundacja Śniadanie Obiad Kolacja > Groszek > Hitec > I Love Radio > Jak Oni Śpiewają > Lullamy > OLIMP LABS > Paczka w Ruch-u > PGNiG > Radio PLUS > Ruck Zuck > Supermarkety Stokrotka > Tatrzańska Agencja Promocji Sportu i Kultury > Telewizja Polska > Testa Communications > Villa Natura > Warsaw Eagles sp. z o.o. >

<
Firma | Oferta | Portfolio | Praca| Kontakt Copyright © 2011 More Creative. All rights reserved.